Друк

Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради від 17.11.2016 року № 6 «Про планування діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік»

                                                           Україна     

                                         ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

                                                        ____________   сесія     сьомого     скликання     

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

23 березня  2017 року                                                                                                          № ___         

 

Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради від 17.11.2016 року № 6 «Про планування діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів

на 2017 рік»

 

Керуючись ст. 25, п.7 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ст. 71 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, враховуючи наявність норм рішення Токмацької міської ради від 16.10.2014 №2 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Токмак, спільної сумісної власності територіальних громад м. Токмак та Токмацького району» щодо врегулювання питань перерахування орендної плати підприємствами, установами, організаціями Токмацької міської ради до міського бюджету,  Токмацька міська рада


ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни та доповнення до рішення Токмацької міської ради від 17.11.2016 № 6 «Про планування діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік» виключивши пункт 1.3. розділу І «Регуляторні акти».

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Токмацької міської ради від 22.03.2011 року № 2 «Про порядок перерахування орендної плати підприємствами, установами, організаціями».

3. Управлінню комунальної власності Токмацької міської ради в 10-ти денний термін оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Токмацької міської ради в мережі INTERNET згідно законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                        І.В. Котелевський

 

Проект внесено

управлінням комунальної власності

Токмацької міської ради

Начальник управління                                                                            О. В. Сидоренко

 

Начальник юридичного відділу

виконкому міської ради                                                                          Т.Р. Левченко