Друк

Про надання в безоплатне користування проектно-кошторисної документації

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

                                           сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

 

18 травня 2017 р.                                                                                             №  

 

 

Про надання в безоплатне користування

проектно-кошторисної документації

 

Керуючись ст. 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 827 Цивільного кодексу України, ст. 106 Статуту територіальної громади м. Токмак Запорізької області, розглянувши клопотання управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради від 26.04.2017 року № 122, з метою реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Передати в безоплатну позичку  проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Реконструкція частини нежитлової будівлі під житло по вул. Революційна, 55к, м. Токмак, Запорізької області» переможцю процедури закупівлі з визначення підрядників на виконання будівельних робіт у межах мікропроекту № 14-23-52-005 «Створення житлових умов для ВПО в м. Токмак, Запорізька область (соціальне житло – квартири)/KfW», на строк необхідний для виконання вказаних робіт.

2. Передати в безоплатну позичку  проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Реконструкція Токмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 по вул. Шевченко, 52 м. Токмак, Запорізької області» переможцю процедури закупівлі з визначення підрядників на виконання будівельних робіт у межах мікропроекту № 14-23-52-006 «Покращення умов надання послуг шкільної освіти для громади м.Токмака. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності ЗОШ І-ІІІст. №5, навчання громади. Токмацький район, Запорізька область/KFW», на строк необхідний для виконання вказаних робіт.

3. Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради укласти відповідні договори безоплатної позички з переможцями процедур закупівель зазначених в п.п 1, 2 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради  з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                                 І.В. Котелевський