Друк

Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради від 17.09.2015 № 8 «Про затвердження списку народних засідателів Токмацького районного суду Запорізької області»

Про внесення змін до рішення Токмацької

міської ради від 17.09.2015 № 8 «Про затвердження 

списку народних засідателів Токмацького районного

суду Запорізької області»

 

Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», відповідно до подання  голови Токмацького районного суду Запорізької області від 17.10.2015 року про заміну народного засідателя та з метою забезпечення Конституції України щодо безпосередньої участі народу у здійсненні правосуддя, Токмацька міська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

 

1. Внести зміни до  рішення Токмацької міської ради від 17.09.2015 № 8 «Про затвердження списку народних засідателів Токмацького районного суду Запорізької області», а саме  виключити  із списку народних засідателів Токмацького районного суду Запорізької області Морозову Євгенію Леонідівну та включити Бейчук Олександра Анатолійовича, (1987 року народження, який проживає за адресою м. Токмак, вул.. Степова, 14а\2, місце роботи ФОП «Бейчук О.А.», телефон  0676126140).

            2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

 

Міський голова                                                                                           І.В. Котелевський

 

Проект внесено:

керуючий справами виконавчого комітету –

заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих органів ради                                                                            В.А.Загуменний

 

 

 

начальник юридичного відділу

виконкому міської ради                                                                              Т.Р.Левченко