Друк

Про оренду комунального майна

                                  ПРОЕКТ

 

 

 

                              

 УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_________________________   сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

_____________2015 року                                                                                                          № 

 

Про оренду комунального майна

 

Керуючись ст. 25, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, ст. 106 Статуту територіальної громади м. Токмак Запорізької області, на підставі клопотань Публічного акціонерного товариства «Державний Ощадний банк України» від 09.12.2015 року № 2729, Управління Пенсійного фонду України в місті Токмаку та Токмацькому районі Запорізької області від 08.12.2015 року № 7175/01, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити термін дії договору оренди з Публічним акціонерним товариством «Державний Ощадний банк України» на нежитлове приміщення розташоване за адресою: вул. Гоголя, 75, загальною площею 494,50 м2, для розміщення територіально відокремленого безбалансового відділення № 10007/0242, терміном на 3 (три) місяці.

2. Укласти договір оренди з Управлінням Пенсійного фонду України в місті Токмаку та Токмацькому районі Запорізької області на нежитлове приміщення розташоване за адресою: вул. Революційна, 42, загальною площею 1225,10 м2, для розміщення службових приміщень, терміном на 10 (десять) років та встановити орендну плату в розмірі 1 (одна) гривня в рік (без урахування ПДВ).

3. Комунальному підприємству «Міський ринок» Токмацької міської ради продовжити відповідний договорів оренди з Публічним акціонерним товариством «Державний Ощадний банк України».

4. Управлінню комунальної власності Токмацької міської ради укласти відповідний договір оренди з Управлінням Пенсійного фонду України в місті Токмаку та Токмацькому районі Запорізької області.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                           І.В. Котелевський   

 

Проект внесений

Проект внесений

управлінням комунальної власності

Токмацької міської ради

Начальник управління                                                                        О.В. Сидоренко

 

Начальник юридичного відділу

виконкому міської ради                                                                       Т.Р. ЛевченкоТо