Друк

Про створення Комунальної установи «Токмацький інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької міської ради Запорізької області

      

   УКРАЇНА

                                      ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

                      ______________ сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

_______________________                                                                __________________          

Про створення Комунальної установи «Токмацький інклюзивно-ресурсний центр»

Токмацької міської ради Запорізької області

 

Керуючись п. 30 ч 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 5 ст. 20 Закону України «Про освіту», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №545 “Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр" та  з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Створити Комунальну установу «Токмацький інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької міської ради Запорізької області.
  2. Затвердити Статут Комунальної установи «Токмацький інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької міської ради Запорізької області (додається).
  3. Після проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи «Токмацький інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької міської ради Запорізької області, новопризначеному директору установи зареєструвати Статут установи відповідно до вимог чинного законодавства України та здійснити  всі організаційні заходи, пов’язані з реєстрацією установи.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

 

Міський голова                                                                            І.В. Котелевський

Вкладення:
Скачати цей файл (Статут_IРЦ.doc)Статут_IРЦ.doc[ ]88 Кб