Друк

Про здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування м. Токмак у 2017 році

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

                          сессія      сьомого       скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

        грудня 2017 року                                                                                №        

  

 

Про здійснення державної

регуляторної політики органами

місцевого самоврядування

м. Токмак у 2017 році

 

 

Згідно з п. 9 ст. 26 та ст. 25 Закону „Про місцеве самоврядування в Україні”, регламентом роботи Токмацької міської ради, ст. 38 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ст. 71 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області Токмацька міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

1. Затвердити звіт про здійснення державної регуляторної політики Токмацькою міською радою та її виконавчим комітетом (додається).

 

  1. Оприлюднити звіт шляхом його розміщення на сайті Токмацької міської ради та у Центральній бібліотеці.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                           І.В. Котелевський   

 

Проект внесено:

відділом економіки виконкому

Токмацької міської ради

Начальник відділу                                                                                     Л.М. Аненко

Погоджено:

Начальник юридичного відділу

Виконавчого комітету  Токмацької

міської ради                                                                                                Т.Р. Левченко

 

 

Затверджено

рішенням міської ради

від    .12.2017р. №

 

Звіт

про здійснення державної регуляторної політики

Токмацькою міською радою та її виконавчим комітетом.

 

Відповідно до вимог статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" 17 листопада 2016р. Токмацькою міською радою (рішення № 6) і 24 листопада 2016р. виконавчим комітетом Токмацької міської ради (рішення № 251) були затверджені плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік. У десятиденний строк плани оприлюднені.

Затверджені плани протягом року доповнювалися і змінювалися Токмацькою міською радою п’ять разів та виконкомом три рази .

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" протягом 2017 року Токмацькою міською радою прийнято шість регуляторних актів  та затверджено один звіт про повторне відстеження та шість звітів про періодичне відстеження регуляторних актів. На виконання вимог статті 34 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» всі проекти регуляторних актів направлялися на погодження до Департаменту державної регуляторної політики  Державної регуляторної служби України для розгляду та надання висновків.

 Виконавчим комітетом Токмацької міської ради протягом 2017 року прийнятий один регуляторний акт та затверджено один звіт про повторне та два звіти про періодичне  відстеження регуляторних актів.

Вагомим внеском по впровадженню Закону України „Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” є можливість для громади реально побачити, як буде діяти той чи інший регуляторний акт і, головне, - наскільки правильним було їх прийняття. 31 січня та 22 червня 2017року Токмацькою міською радою розглянуті та прийняті рішення  «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у м.Токмаку» відповідно на 2017рік та з 01 січня 2018року , якими звільнено від сплати податку об'єкти житлової нерухомості, що перебувають у власності  соціально незахищених верств населення, об'єкти нежитлової нерухомості, що перебувають у власності комунальних підприємств. Рішенням встановлено нульову ставку на об'єкти нежитлової нерухомості, які належать до допоміжних господарських (присадибних) будівель та споруд, що перебувають у власності фізичних осіб.

Згідно Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", кожен проект мав аналіз регуляторного впливу, показники базового відстеження. З метою ознайомлення суб'єктів господарювання міста з регуляторними актами кожне рішення було оприлюднено на сайті Токмацького міської ради і один примірник рішень з усіма додатками надавався в Центральну бібліотеку міста.

 

 

Міський голова                                                                                         І.В. Котелевський