Друк

Про затвердження Міської програми та заходів поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2018-2022 роки у м. Токмаку

 

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

____________  2018 р.                                                                                                   №

 

Про затвердження Міської програми  та заходів

поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого

середовища  на  2018-2022  роки у м. Токмаку   

 

З метою забезпечення конституційного права громадян на безпечні і нешкідливі умови праці, запобігання виробничому травматизму та професійним захворюванням відповідно до  ст. 25, п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, ч. 1 ст.  35 Закону України “Про охорону праці”, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити:

1.1. Міську програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2018-2022 роки у м. Токмаку, що додається.

1.2. Заходи щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2018-2022 роки у м. Токмаку , що додаються.

2. Виконавцям програми:

2.1. Виконавчим органам міської ради при формуванні міського бюджету м. Токмака на відповідні роки розглядати можливість щодо виділення  коштів на виконання заходів поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2018-2022 роки у м. Токмаку.

2.2. Керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності при формуванні фінансових планів на відповідні роки передбачати кошти на виконання заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2018-2022 роки на своїх підприємствах, установах і організаціях.

3. Відповідальним виконавцям Міської програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2018-2022 роки у м. Токмаку подавати щорічно до                  20 лютого до управління соціального захисту населення інформацію про хід виконання заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2018-2022 роки у м. Токмаку  для проведення аналізу та узагальнення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з гуманітарних питань, соціальної  політики та охорони здоров’я.

 

 

Міський голова                                                                                           І. В. Котелевський  

 

Проект внесено:

Начальник управління

соціального захисту населення

Токмацької міської ради                                                                            І.Г. Мащенко

                                                                      

Погоджено:

Начальник юридичного відділу

виконавчого комітету міської ради                                                          Т.Р. Левченко

Вкладення:
Скачати цей файл (Заходи.doc)Заходи.doc[ ]65 Кб
Скачати цей файл (Програма.doc)Програма.doc[ ]38 Кб