Друк

Проект решения "Про здійснення повноважень суб’єкта державної реєстрації виконавчим комітетом Токмацької міської ради"

                                                                                         проект

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

                             сесія    сьомого  скликання

 

РІШЕННЯ

 

_____________  2016 р.                                                                 № ___

 

 

 

Про здійснення повноважень суб’єкта державної реєстрації   

виконавчим комітетом Токмацької міської ради

 

Керуючись ст.. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців»,   у зв’язку з розширенням делегованих повноважень органів місцевого самоврядування щодо виконання функцій державної реєстрації  речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації  юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців,  Токмацька міська рада

 ВИРІШИЛА:

 

1. З 01.04.2016 року  виконавчий комітет Токмацької міської ради набуває повноважень  суб’єкта державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації  юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, передбачені законами України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» .

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

 

 

Міський голова                                                                      І.В. Котелевський