Друк

Проект решения "Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок"

 

                               ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

______________ сесія сіомого скликання

 

РІШЕННЯ

25 лютого 2015 р.                                                                                                                           № 

 

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

Керуючись ст.ст. 12, 83,  118, 121, 122, п.2 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих клопотань, наданих документів та матеріалів, Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Паркова, земельна ділянка № 56, громадянці Яковенко Ользі Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Червона, 80, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови),  орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Щорса, 59, громадянці Калініченко Альоні Олексіївні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Щорса, 61, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.   

 

 

Міський голова                                                                                     І.В. Котелевський

 

Проект внесено:

управлінням комунальної власності ради

Начальник управління                                                                              О.В. Сидоренко

 

Начальник юридичного відділу

виконкому міської ради                                                                            Т.Р. Левченко