Друк

Проект решения "Про дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою"

                               ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

______________ сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

25 лютого 2016 р.                                                                                       № 

 

Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою

 

       Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, п.2 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих заяв, наданих технічних матеріалів та  документів, Токмацька міська рада

 ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0663 га по вул. Степова, 3, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Калашник Лілії Іванівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Шелепаєва, 15 та громадянину Ільдірову Олександру Дмитровичу, який зареєстрований за адресою: Російська Федерація, Тюменська область, Голишмановський район, р.п. Голишманово, вул. Красноармійська, 62, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Зелений Гай, 14, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Кубишко Ользі Дмитрівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. 9 Січня, 1, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0153 га по вул. Володимирська, 24/2, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Артюшкіній Любові Вікторівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Володимирська, 43а, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
4. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0668 га по вул. Зої Космодем’янської ,  87, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Солонець Лідії Василівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Карла Маркса, 38, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
5. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0520 га по вул. Пушкіна, 37, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Гріненку Володимиру Юрійовичу, який зареєстрований за адресою:  м. Токмак, вул. Пушкіна, 37 та громадянці Бондар Тетяні Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Пушкіна, 37, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
6. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Інтернаціональна, 38, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Мамедову Мусаддіну Алієвичу, який зареєстрований за адресою:  м. Токмак, вул. Інтернаціональна, 38,              з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.
7. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Володарського, 210-а, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Кондрашову Ігорю Вячеславовичу, який зареєстрований за адресою:  м. Токмак, вул. Володарського, 212,                                    з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                      І.В. Котелевський

 

Проект внесено:

управлінням комунальної власності ради

Начальник управління                                                                            О.В. Сидоренко

 

Начальник юридичного відділу

виконкому міської ради                                                                        Т.Р. Левченко