Друк

Проект решения "Про зупинення індексації орендної плати"

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_____________________ сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

 

___ лютого 2016 р.                                                                    № 

 

Про зупинення індексації орендної плати

 

Керуючись статтями 25, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом 9 Прикінцевих положень Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, статтею 10 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, з метою врегулювання орендних відносин, зупинення індексації орендної плати за користування об’єктами оренди, Токмацька міська рада

 ВИРІШИЛА:

 

1. Зупинити на 2016 рік індексацію орендної плати за користування об’єктами оренди (цілісними майновими комплексами, будівлями, спорудами, приміщеннями, окремим індивідуально визначеним майном) комунальної власності територіальної громади міста Токмака та дію пункту 13 “Методики розрахунку  і порядок використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Токмак, спільної сумісної власності територіальних громад м. Токмак та Токмацького району” затвердженої рішенням Токмацької міської ради від 16 жовтня 2014 року №2 “Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Токмак, спільної сумісної власності територіальних громад м. Токмак та Токмацького району”.

2. Підприємствам, установам та організаціям Токмацької міської ради, за наявності згоди з орендарями, внести зміни до існуючих договорів оренди майна комунальної власності, в частині зупинення індексації орендної плати на 2016 рік. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                      І.В. Котелевський