Друк

Проект решения "Про надання згоди на прийняття майна підрозділу державного закладу «Вузлова лікарня станції Мелітополь державного підприємства «Придніпровська залізниця» до комунальної власності територіальної громади м. Токмак"

 

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­____________________   сесія   сьомого  скликання

 

РІШЕННЯ

 

 

25 лютого 2016 р.                                                                                      №  

 

Про надання згоди на прийняття майна підрозділу державного закладу «Вузлова лікарня станції Мелітополь державного підприємства «Придніпровська залізниця» до комунальної власності територіальної громади м. Токмак

 Керуючись п.51 ст.26, ст.60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності»,  розглянувши рішення Мелітопольської міської ради від 25.06.2015 №1/4 «Про надання згоди на передачу до територіальної громади Токмацької міської ради Запорізької області комунального майна територіальної громади Мелітопольскої міської ради Запорізької області фельдшерсько-акушерського пункту, що розташований в м. Токмак по вул. Привокзальній, 52», Токмацька міська рада 

 ВИРІШИЛА:

 

 

1. Надати згоду на безоплатне прийняття з комунальної  власності територіальної громади Мелітопольскої міської ради Запорізької області до комунальної власності територіальної громади м. Токмака майна  підрозділу державного закладу «Вузлова лікарня станції Мелітополь державного підприємства «Придніпровська залізниця» фельдшерсько-акушерського пункту, розташованого за адресою: м. Токмак, вул. Привокзальна, 52, з зобов’язанням використовувати за цільовим призначенням і не відчужувати у приватну власність.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію міської ради з  питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                  І.В. Котелевський