Друк

ПЛАН ЗАХОДІВ

„Затверджую”

Міський голова

__________ І.В.Котелевський

„30” листопада  2018р.

ПЛАН ЗАХОДІВ

підготовки вісімдесят другої сесії

Токмацької міської ради сьомого скликання    

   20 грудня 2018 року  

 

№ п/п

Заходи

Час

Дата

Відповідальні

та запрошені

1.

Підготовка переліку питань, які виносяться на розгляд

до 1200

 30.11.2018

Гарькава Ю.Ю.

2.

Попередній розгляд юрисконсультом ради проектів рішень з метою відповідного аналізу

до 1600

 30.11.2018

 Левченко Т.Р.

3.

Розсилка проектів рішень, переліку питань та плану заходів підготовки сесії на електронну пошту депутатам ТМР та формування пакетів проектів рішень головам комісій

 

30.11.2018

Гарькава Ю.Ю.

Заєць Д.О.

4.

Підготовка розпорядження про скликання чергової сесії та повідомлення в ЗМІ про дату, час і місце проведення   сесії, прокуратура

 

 30.11.2018

Гарькава Ю.Ю.

5.

Засідання фракції «За мир та розвиток»

1600

 12.12.2018

Загуменний В.А.

 

6.

Засідання постійної комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста

1000

 14.12.2018

Куцериб В.А.

Баглай О.М.

Лісова Н.І.

Шило В.І.

Парафіло В.І.

Мамчак А.П.

7.

Засідання постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, соціальної політики та охорони здоров'я

 

1400

 14.12.2018

Пасевін В.В.

Мамчак Н.В.

Степура С.А.

Черкасова С.В.

Мащенко І.Г.

Корж О.М.

Шаповал В.Д.

Устименко Ю.В.

8.

 

Засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, захисту прав громадян  та з питань реалізації державної регуляторної політики

1000

 17.12.2018

Загуменний В.А.

Аненко Л.М.

Сидоренко О.В.

Нікітенков І.В.

9.

 

Засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології

 

1400

17.12.2018

Кюрджиєв І.Х.

Мамчак Н.В.

Сидоренко О.В.

10.

Засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

1400

 18.12.2018

Пащенко А.Л.

Баглай О.М.

Мамчак Н.В.

Тищенко О.М.

Сидоренко О.В.

Аненко Л.М.

Пасєвін В.В.

Корж О.М.

Шаповал В.Д.

11.

Погоджувальна рада

 

1500

19.12.2018

Чуб О.О.

Загуменний В.А.

Лукаш В.О.

Бобринок В.А.

Поліщук С.В.

Ніколаєнко М.М.

Джіоєв Д.Г.

12.

Реєстрація депутатів та запрошених на чергову сесію

0945

 20.12.2018

Гарькава Ю.Ю.

13.

Стенографія пленарного засідання

1000

 20.12.2018

Гарькава Ю.Ю.