Друк

Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_______________  сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

20 грудня 2018 р.                                                                                                                №____

 

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123,  ч. ч.  2, 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих клопотань, а саме громадянки громадянки Уманської І.В. від 15.11.2018 року, громадянки Скоробогатової О.М. від 19.11.2018 року та громадянки Руденко Г.М. від 23.11.2018 року, наданих документів та графічних матеріалів,  Токмацька міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:  

            1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Скеляста (район будинку № 14), громадянці Уманській Інні Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Перемоги, 15/25, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,0035 га по вул. Шевченка (район багатоквартирного житлового будинку № 39), громадянці Скоробогатовій Олені Михайлівні, яка зареєстрована  за адресою: м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 252, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови),  орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Молодіжна (район будинку № 11), громадянці Руденко Ганні Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Молодіжна, 9, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.   

 

             

Міський голова                               І. КОТЕЛЕВСЬКИЙ