Друк

Про зміну підпорядкування дитячо-юнацької спортивної школи Токмацької міської ради Запорізької області

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

                      ______________ сесія сьомого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

_______________________                                                                __________________          

 

Про зміну підпорядкування дитячо-юнацької спортивної

школи Токмацької міської ради Запорізької області

 

 

Керуючись ст. 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації на належному рівні державної політики в галузі фізичної культури і спорту та  активного розвитку фізичної культури і спорту, Токмацька міська рада

 

ВИРIШИЛА:

 

1. Вивести дитячо-юнацьку спортивну школу Токмацької міської ради Запорізької області з підпорядкування відділу освіти Токмацької міської ради та передати у підпорядкування відділу у справах молоді та спорту  Токмацької міської ради з  01 березня 2019 року.

2. Передати бюджетні асигнування, виділені на утримання дитячо-юнацької школи Токмацької міської ради Запорізької області з рахунків відділу освіти  Токмацької міської ради на рахунки відділу у справах молоді та спорту Токмацької міської ради.

3. Затвердити Статут  дитячо-юнацької спортивної школи Токмацької міської ради Запорізької області у новій редакції (Додається).

4. З 01.03.2019 року внести зміни до штатного розпису централізованої бухгалтерії відділу освіти Токмацької міської ради та виключити 0,5 штатної одиниці бухгалтера.

5. З 01.03.2019 року за рахунок вивільненої 0,5 штатної одиниці бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти Токмацької міської ради ввести 0,5 штатної одиниці бухгалтера в штатний розпис бухгалтерії відділу молоді та спорту Токмацької міської ради.

6. Повернути в штатний розпис Токмацького Центру дитячої та юнацької творчості Токмацької міської ради 1 штатну одиницю, виключену рішенням сесії Токмацької міської ради від 08 червня 2018 року №1 «Про перерозподіл штатних одиниць в позашкільних  навчальних закладах міста» з штатного розпису Центру та введену у штатний розпис дитячо-юнацької спортивної школи Токмацької міської ради Запорізької області.

 7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з гуманітарних питань, соціальної політики та охорони здоров’я.

 

 

Міський голова                                                                            І.КОТЕЛЕВСЬКИЙ

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток до ріш. ДЮСШ.doc)Додаток до ріш. ДЮСШ.doc[ ]156 Кб