Друк

ПЛАН ЗАХОДІВ КВІТЕНЬ 2019

„Затверджую”

Міський голова

__________ І.В.Котелевський

„05” квітня  2019р.

ПЛАН ЗАХОДІВ

підготовки дев’яносто першої сесії

Токмацької міської ради сьомого скликання    

   25 квітня 2019 року  

 

№ п/п

Заходи

Час

Дата

Відповідальні

та запрошені

1.

Підготовка переліку питань, які виносяться на розгляд

до 1200

 05.04.2019

Гарькава Ю.Ю.

2.

Попередній розгляд юрисконсультом ради проектів рішень з метою відповідного аналізу

до 1600

 05.04.2019

 Левченко Т.Р.

3.

Розсилка проектів рішень, переліку питань та плану заходів підготовки сесії на електронну пошту депутатам ТМР та формування пакетів проектів рішень головам комісій

 

 05.04.2019

Гарькава Ю.Ю.

Заєць Д.О.

4.

Підготовка розпорядження про скликання чергової сесії та повідомлення в ЗМІ про дату, час і місце проведення   сесії, прокуратура

 

 05.04.2019

Гарькава Ю.Ю.

5.

Засідання фракції «За мир та розвиток»

1600

 17.04.2019

Загуменний В.А.

 

6.

Засідання постійної комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста

1000

 18.04.2019

Куцериб В.А.

Баглай О.М.

Лісова Н.І.

Шило В.І.

Парафіло В.І.

Мамчак А.П.

7.

Засідання постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, соціальної політики та охорони здоров'я

 

1000

 19.04.2019

Пасевін В.В.

Мамчак Н.В.

Степура С.А.

Черкасова С.В.

Мащенко І.Г.

Корж О.М.

Шаповал В.Д.

Устименко Ю.В.

8.

 

Засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, захисту прав громадян  та з питань реалізації державної регуляторної політики

1000

 22.04.2019

Загуменний В.А.

Аненко Л.М.

Сидоренко О.В.

Нікітенков І.В.

9.

 

Засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології

 

1400

22.04.2019

Кюрджиєв І.Х.

Мамчак Н.В.

Сидоренко О.В.

10.

Засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

1000

 23.04.2019

Пащенко А.Л.

Баглай О.М.

Мамчак Н.В.

Тищенко О.М.

Сидоренко О.В.

Аненко Л.М.

Пасєвін В.В.

Корж О.М.

Шаповал В.Д.

11.

Погоджувальна рада

 

1500

24.04.2019

Чуб О.О.

Загуменний В.А.

Лукаш В.О.

Бобринок В.А.

Поліщук С.В.

Ніколаєнко М.М.

Джіоєв Д.Г.

12.

Реєстрація депутатів та запрошених на чергову сесію

0945

 25.04.2019

Гарькава Ю.Ю.

13.

Стенографія пленарного засідання

1000

 25.04.2019

Гарькава Ю.Ю.