Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

                                        ПРОЕКТ

             

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_____________  сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

27 червня 2019 р.                                                                       №____

 

Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою

 

       Керуючись ст.ст. 12, 79-1, 83, 116, 122, 123, ч. 2, ч. 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих заяв громадян, наданих технічних матеріалів та  документів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

            1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Василя Вишиваного, 69, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Сергієнко Крістіні Вячеславівні, яка зареєстрована за адресою: Дніпропетровська обл., м. Тернівка, вул. Маяковського, 16/55, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

            2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Олега Кошового, 68, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Лєсовніковій Валентині Іванівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Перемоги, 14/8, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                                        І. КОТЕЛЕВСЬКИЙ