Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_______________ сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

27 лютого 2020 р.                                                            №____

 

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123,  ч. ч.  2, 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих клопотань, а саме громадянина Вірьовкіна О.В. від 22.01.2020 року, громадянки Потапенко Г.Д. від 20.01.2020 року, громадянина Суслинець Б.М. від 22.01.2020 року, наданих документів та графічних матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:  

            1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,0030 га по вул. Гоголя, гараж № 66, громадянину Вірьовкіну Олександру Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Шевченка, 37/25, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

            2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,0033 га по вул. Гоголя, гараж № 67, громадянину Вірьовкіну Олександру Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Шевченка, 37/25, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

           3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Городня, 41-Б, громадянці Потапенко Галині Дмитрівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Городня, 37, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

               4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Короленка (район будинку № 158), громадянину Суслинець Богдану Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Короленка, 158, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.   

 

             

Міський голова                                                                                                    Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ