Друк

ПРО ПРИПИНЕННЯ ПРАВА КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_______________  сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

26 березня 2020 р.                                                                               № ___ 

 

Про припинення права користування земельною ділянкою

 

Керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України, ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі  розглянутої заяви громадянки Солодкої Л.Ф. та громадянки Солодкої Н.Ф. від 26.02.2020 року, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити право користування земельною ділянкою, яка надавалась в постійне користування для ведення особистого підсобного господарства (землі сільськогосподарського призначення), загальною площею 0,0992 га, розташованої по вул. Грушева, 17, громадянці Солодкій Лідії Федорівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Шевченка, 38/49 та громадянці Солодкій Надії Федорівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Ціолковського, 18.
  2. На підставі даного рішення вважати такими, що втратили чинність державний акт на право постійного користування землею Серія I-ЗП № 006138 від 17.07.2000 р.;

3. Громадянці Солодкій Лідії Федорівні та громадянці Солодкій Надії Федорівні в п’ятиденний термін з дня прийняття цього рішення здати державний акт на право постійного користування землею Серія I-ЗП № 006138 від 17.07.2000 р. на зберігання до архіву міськрайонного управління у Токмацькому районі та м. Токмаку Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області. 

4. Міськрайонному управлінню у Токмацькому районі та м. Токмаку Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

         5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                 Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ