Друк

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РІШЕНЬ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

                                             ПРОЕКТ

 

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_______________ сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

28 травня 2020 р.                                                                                     №____

 

Про внесення змін до рішень

Токмацької міської ради

 

Керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25,  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, розглянувши заяву громадянки Гнідаш Т.І. від 29.04.2020 року, з метою приведення у відповідність рішень міської ради, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Токмацької міської ради № 25 від 19.02.2015 «Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», виклавши пункт 1 у наступній редакції:

«1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,0943 га по вул. Миру, 25, громадянці  Гнідаш Тамарі Іванівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Миру, 25, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                                   І. КОТЕЛЕВСЬКИЙ