Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_____________  сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

20 серпня 2020 р.                                                                                                                №____

 

Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою

 

       Керуючись ст.ст. 12, 79-1, 83, 116, 122, 123, ч. 2, ч. 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих заяв громадян, наданих технічних матеріалів та  документів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

            1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Мєндєлєєва, 18, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Авраменко Інні Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Калинова, 120, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.            

            2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Таврійська, 55, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Дирявській Ніні Іванівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Ковальська, 52/17, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

            3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0729 га по вул. 14 Вересня, 320, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), громадянці Маніло Аллі Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Перемоги, 9/3, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            4. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Достоєвського, 13а, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), громадянці Гарягі Лілії Іванівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Достоєвського, 13а, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            5. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. 9 Травня, 38, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Романюку Федору Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Ковальська, 32/52, громадянину Романюку Петру Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Ковальська, 48/55 та громадянці Шевченко Надії Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Ковальська, 38/3,  з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

            6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                                     Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ