Друк

Про пільги по сплаті земельного податку у місті Токмак

     УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

_____________сесія ______ скликання

 

РІШЕННЯ

 

«__» червня  2016 р.                                                                                №  __

 

 

Про пільги по сплаті

земельного податку у місті Токмак

 

Керуючись п. 28) ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 284.1. Податкового Кодексу України, ст. 71 Статуту територіальної громади м. Токмак, з метою встановлення пільг зі сплати земельного податку на території міста Токмака Запорізької області, Токмацька міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

1. Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб встановлюються  відповідно до статті 281 Податкового кодексу України.

2. Пільги щодо сплати земельного податку для юридичних осіб встановлюються  відповідно до статті 282 Податкового кодексу України.

3. Земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню земельним податком встановлюються  відповідно до статті 283 Податкового кодексу України.

4. Встановити додаткові пільги зі сплати податку:

4.1. Від сплати податку звільняються:

            4.1.1. органи місцевого самоврядування;

            4.1.2. органи державної влади, органи прокуратури, органи поліції, державні правоохоронні органи, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України, заклади, установи та організації, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

   4.1.3. дошкільні, позашкільні, загальноосвітні та інші заклади освіти, заклади науки, які повністю утримуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів;

   4.1.4. фізичні особи - за земельні ділянки, на яких розміщені спортивні будівлі, споруди, які постійно використовуються дитячими спортивними клубами;

            4.1.5. державні підприємства - за земельні ділянки лісогосподарського призначення, в тому числі заказники.

            4.1.6. комунальні підприємства Токмацької міської ради - за земельні ділянки, призначені для розміщення та експлуатації полігонів твердих побутових відходів.           

            5. Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території. Ця норма не поширюється на бюджетні установи у разі надання ними будівель, споруд (їх частин) в тимчасове користування (оренду) іншим бюджетним установам, дошкільним, позашкільним, загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування.

6. Управлінню комунальної власності Токмацької міської ради в 10-ти денний термін оприлюднити рішення шляхом його розміщення на сайті Токмацької міської ради та у Центральній бібліотеці.

   7. Право на пільгу у платника виникає починаючи з 01 січня 2017 року і діє до 31 грудня 2017 року.

            8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

 

Міський голова                                                                                     І.В. Котелевський