Друк

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

                            сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

16 червня 2016 р.                                                                                     № 

 

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

 

Керуючись ст. ст. 12, 127, 128 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, розглянувши заяву Лісняка М.М.  та надані матеріали, Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на якій розташовані об’єкти нерухомості, що належать Лісняку Миколі Миколайовичу, площею 0,0977 га по вулиці Шевченка, 4 у місті Токмак, для будівництва та обслуговування нежитлових будівель – склади, гаражі.

2. Управлінню комунальної власності:

2.1. Провести конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки вище зазначеної земельної ділянки;

2.2. Забезпечити укладання договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

3. Лісняку Миколі Миколайовичу укласти договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки у розмірі 10 відсотків вартості земельної ділянки, визначеною за нормативно грошовою оцінкою.  

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                             І.В. Котелевський