Друк

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РІШЕННЯ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД 28 СІЧНЯ 2021 РОКУ № 3 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОГРАМИ СТВОРЕННЯ ТА НАКОПИЧЕННЯ МІСЦЕВОГО МАТЕРІАЛЬНОГО РЕЗЕРВУ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ І ЛІКВІДАЦІЮ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУ

         УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять  друга    сесія   восьмого    скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

2 вересня 2021 року                                                                                        №7

 

 

Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради від 28 січня 2021 року № 3 «Про затвердження Програми створення та накопичення місцевого матеріального резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню на 2021 – 2023 роки»

 

            Відповідно до п. 22 ч. 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 19, 98 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», враховуючи методичні рекомендації щодо створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які розроблені Державною службою України з надзвичайних ситуацій та схвалені тимчасовою Вченою радою Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту на засіданні від 30.06.2020 року протокол № 2, з метою організації  забезпечення своєчасних заходів щодо запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій, їх наслідків та організації роботи щодо накопичення, зберігання та використання матеріальних резервів,  впорядкування власних нормативних актів, Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

           

            1. Визнати таким, що втратив чинність пункт 3 рішення Токмацької міської ради від 28 січня 2021 року № 3 «Про затвердження Програми створення та накопичення місцевого матеріального резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню на 2021 – 2023 роки».

 

            2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.   

           

 

Міський голова

                           Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ