Друк

ПРО ДЕЛЕГУВАННЯ ПОВНОВАЖЕННЯ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

   Двадцять  друга  сесія   восьмого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

2 вересня 2021 року                                                                                     №14                         

 

 

Про делегування повноваження

 

 

            Керуючись ст. 25, п. 22 ч.1, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, рішенням виконавчого комітету Токмацької міської ради від 22.11.2007 № 288 «Про порядок розроблення, затвердження та фінансування місцевих програм і звітності про їх виконання», з метою забезпечення належних умов для занять фізичною культурою та спортом у місті Токмак Запорізької області та проведення будівельних робіт на об’єкті комунальної власності стадіоні «Авангард»  розташований за  адресою вул. Гагаріна, 29 А, Токмацька міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Делегувати повноваження Управлінню комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради виступати від імені дитячо-спортивної школи  «ДИЗЕЛІСТ» Токмацької міської ради, замовником робіт по об’єкту «Капітальний ремонт зони для воркауту на стадіоні «Авангард» по вул. Гагаріна, 29 А м. Токмак Запорізької області».

2. Управлінню комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради здійснювати оплату за роботи по об’єкту «Капітальний ремонт зони для воркауту на стадіоні «Авангард» по вул. Гагаріна, 29 А м. Токмак Запорізької області».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                        Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ