Друк

ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять друга сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

02 вересня 2021 р.                                                                             №  31

 

Про надання  дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25, п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих звернень громадян та наданих документів та графічних матеріалів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології , Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянину Броїлку Петру Михайловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, вул. Покровська, 81, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Мосіяш Валентину Валентиновичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Олега Кошового, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,2000 га громадянці Веселовській Анастасії Дмитрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Чарівна, 58, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Шамрай Владиславу Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Перемоги, 11/15, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га,  юридичній особі ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРОЕКО АЛЬЯНС» (код ЄДПРОУ 43364005), яка зареєстрована  за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Щаслива, 11а, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,4500 га громадянину Палайда Михайлу Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, вул. Зелена, 7, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Саввону Владиславу Юрійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, , м. Токмак, вул. Гоголя, 132/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Саввон Ірині Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, , м. Токмак, вул. Гоголя, 132/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

9. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Новікову Владиславу Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Перемоги, 10/7, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

10. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянці Компанієць Людмилі Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, вул. Центральна, 7, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

11. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Мельник Марії Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Шевченка, 49/66, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

12. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Мельник Миколі Павловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Шевченка, 49/66, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

13. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5000 га громадянину Білецькому Сергію Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Молочанськ, вул. Шкільна, 57, кв. 3, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

14. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Тритяченку Миколі Георгійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Мєндєлєєва, 48, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

15. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Кременчутському Олегу Павловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Садове, вул. Садова, 39, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

16. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Дудка Олені Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гагаріна, 1/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

17. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради)за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,9900 га громадянці Лалі Надії Андріївні, яка зареєстрована за адресою: Херсонська область, Високопільський район, с. Новомиколаївка, вул. Шевченка, 44, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

18. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,4000 га громадянину Ганусу Юрію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Лугівка, вул. Лугова, 81, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

19. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Писаренко Наталії Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка вул. Чарівна, 20а, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

20. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину  Ладі Сергію Миколайовичу, який зареєстрований  за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя, 75/34, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

21. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину  Іванченко Тетяні Вікторівні, яка зареєстрована  за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Ільченково,  з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

22. Попередити громадян про ризик фінансових втрат пов’язаних з оформленням права власності у разі не затвердження проекту землеустрою у випадках передбачених чинним законодавством.

23. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

   Міський голова                                                                              Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ