Друк

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РІШЕНЬ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять друга сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

02 вересня 2021 р.                                                         № 23

 

 

Про внесення змін до рішень

Токмацької міської ради

 

Керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25,  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви громадян, а саме: громадянина Горлачова Г.М. від 11.08.2021 року та громадянина Солдатова М.П. від 17.08.2021 року, з метою приведення у відповідність рішень міської ради, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Токмацької міської ради № 39 від 22.07.2021 «Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у місті Токмак», виклавши пункт 1 у наступній редакції:

         «1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,0039 га по вул. Шелепаєва, гараж 47 у місті Токмак громадянину Горлачову Геннадію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Шевченка, 14/76, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.».

   2. Внести зміни до рішення Токмацької міської ради № 28 від 22.04.2021 «Про дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою в місті Токмак», виклавши пункт 1 у наступній редакції:

            «1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0791 га по вул. Василя Вишиваного, 227 у місті Токмак, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Солдатову Миколі Петровичу, який зареєстрований за адресою: Пологівський р-н, с. Лугівка, вул. Лугова, 93, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                        Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ