Друк

Про затвердження Положення про відділ освіти Токмацької міської ради в новій редакції

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     Двадцята     сесія     сьомого    скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

     20 жовтня  2016 року                                                                  № 10

 

 

 

Про затвердження Положення про

відділ освіти Токмацької міської

ради в новій редакції

 

Керуючись ст. 25 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» від 17.07.2015 року № 652 – VІІІ, а також зі зміною назви вулиці, з метою приведення Положення відділу освіти у відповідність, Токмацька міська рада

 

ВИРIШИЛА:

 

 

1. Затвердити Положення про відділ освіти Токмацької міської ради в новій редакції (додається).

2. Начальнику відділу освіти Токмацької міської ради забезпечити проведення державної реєстрації Положення у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Визнати таким, що втратили чинність рішення Токмацької міської ради від 09.11.2006 року № 9 «Про зміну назви відділу освіти виконавчого комітету Токмацької міської ради та затвердження Положення про відділ освіти Токмацької міської ради в новій редакції» та рішення від 18.08.2016 року № 14 «Про внесення змін до Положення про відділ освіти Токмацької міської ради».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

 

Міський голова                                                                            І.В. Котелевський

Вкладення:
Скачати цей файл (Положення.doc)Положення.doc[ ]152 Кб