Друк

Про дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою 20.10.2016

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцята сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

20 жовтня 2016 р.                                                                                        №29 

 

Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою

 

       Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, ч. 2, ч. 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих заяв, наданих технічних матеріалів та  документів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

            1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0682 га по вул. Щави, 3, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Ситенькому Володимиру Сергійовичу, який зареєстрований за адресою:  м. Токмак, вул. Щави, 3, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Городня, 56, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Микало Олені Дмитрівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Городня, 56 а, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Інтернаціональна, 92, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Родкіній Марині Іванівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Центральна, 22/6, громадянину Родкіну Юрію Степановичу, який зареєстрований за адресою:  Сумська обл., Охтирський р-н, с. В’язове, вул. Гагаріна, 2 та громадянці Норець Галині Семенівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Інтернаціональна, 92, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            4. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0834 га по вул. 14 Вересня, 354, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Яровій Любові Олександрівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Матросова, 32, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            5. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Інтернаціональна, 68, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Ігнатенку Сергію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Бердянськ, вул. Горького, 47/49, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            6. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по пров. Розкішний, 16, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Шрамку Івану Івановичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, пров. Розкішний, 79, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            7. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0026 га по вул. Гоголя, гараж № 50а, за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), громадянину Шелестюку Володимиру Олександровичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Гоголя, 105, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            8. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0030 га по вул. Гоголя, гараж № 51а, за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), громадянину Шелестюку Володимиру Олександровичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Гоголя, 105, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            9. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0026 га по вул. Гоголя, гараж № 52, за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), громадянину Шелестюку Володимиру Олександровичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Гоголя, 105, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            10. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0628 га по вул. Маяковського, 75, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Сліпкань Сергію Михайловичу, який зареєстрований за адресою:  м. Токмак, вул. Маяковського, 75, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.
            11. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,6000 га по вул. Василя Вишиваного, 865, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), громадянці Шкарубі Анастасії Юріїівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Володимирська, 31/69 та громадянину Шкарубі Ярославу Олександровичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Ковальська, 31/124, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність. 
            12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                  І.В. Котелевський