Друк

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки 20.10.2016

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцята  сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

20 жовтня 2016 р.                                                                                 №  23

 

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

 

Керуючись ст. ст. 12, 127, 128 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, розглянувши заяву Соколова Е.С. та ТОВ НВФ «Дизельімпекс», а також надані матеріали, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1442 га по вулиці Карла Лібкнехта, 103 у місті Токмак, на якій розташований об’єкт нерухомості, що належить Соколову Євгену Станіславовичу та товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробнича фірма «Дизельімпекс», за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування нежитлових будівель торгівлі.

2. Управлінню комунальної власності:

2.1. Провести конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки вище зазначеної земельної ділянки;

2.2. Забезпечити укладання договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

3. Соколову Євгену Станіславовичу та товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробнича фірма «Дизельімпекс» укласти договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки у розмірі 10 відсотків вартості земельної ділянки, визначеної за нормативно грошовою оцінкою.  

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                            І.В. Котелевський