Друк

Про оренду комунального майна

 УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцята   сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

20 жовтня 2016 року                                                                            №  20

 

Про оренду комунального майна

 

Керуючись ст. 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 106 Статуту територіальної громади м. Токмак Запорізької області, розглянувши клопотання Публічного акціонерного товариства «Державний Ощадний банк України» від 10.08.2016 року № 10-02/191/4064, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Укласти договір оренди з Публічним акціонерним товариством «Державний Ощадний банк України» на нежитлове приміщення розташоване за адресою: вул. Гоголя, 75/60, загальною площею 304,30 м2, для розміщення територіально відокремленого безбалансового відділення № 10007/0242, терміном на 10 (десять) років.

2. Укласти договір оренди з Публічним акціонерним товариством «Державний Ощадний банк України» на нежитлове приміщення розташоване за адресою: вул. Гоголя, 75/58, загальною площею 191,30 м2, для розміщення територіально відокремленого безбалансового відділення № 10007/0242, терміном на 10 (десять) років.

3. Управлінню комунальної власності Токмацької міської ради:

3.1. укласти відповідні договори оренди з Публічним акціонерним товариством «Державний Ощадний банк України»;

3.2. в договорах оренди передбачити умови щодо виконання Орендарем, протягом трьох років з моменту укладання договорів, наступних обов’язків:

- здійснити капітальний ремонт орендованих нежитлових приміщень без подальшої компенсації понесених витрат Орендарю з боку Орендодавця;

- узгодити з відділом розвитку інфраструктури міста виконавчого комітету Токмацької міської ради проект благоустрою прилеглої до нежитлових приміщень (об’єкту оренди) території та провести такий благоустрій без подальшої компенсації Орендарю понесених витрат;

3.3. в договорах оренди передбачити, що у разі не виконання Орендарем умов вказаних в пункті 3.2. цього рішення, Договір підлягає достроковому розірванню.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                 І.В. Котелевський