Друк

Про внесення доповнень до рішення Токмацької міської ради від 20.11.2015 р. № 5 «Про планування діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік»

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     Двадцята   сесія     сьомого    скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

  20 жовтня 2016 року                                                                              № 2

 

Про внесення доповнень до рішення Токмацької міської ради від 20.11.2015 р. № 5 «Про планування діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік»

              

 

На підставі ст. 25, п. 7 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 7, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 71 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області,  Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Внести  доповнення до рішення Токмацької міської ради від 20.11.2015 р. № 5 «Про планування діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік», а саме:

            Розділ І « Регуляторні акти» доповнити  пунктом 1.4 та викласти його в такій редакції:

1.4 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на отримання мікрогрантів на проведення капітального ремонту будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків по м. Токмак Запорізької області»

Мета прийняття: є сприяння збільшення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків по м. Токмак, як ефективного власника житла, проведення капітального ремонту будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що забезпечать дотримання санітарних норм і правил, а також забезпечать якість виконання робіт з управління багатоквартирними будинками за умови залучення співфінансування робіт зі сторони мешканців.

Розробник: Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради.

Строки виконання проектів:

16.11.16 р. – подання на попередній розгляд відповідній постійній комісії міської ради;

16.11.16 р. – розгляд та підготовка висновків відповідної комісії;

16.11.16 р. – оприлюднення розробником проекту регуляторного акту з метою одержання зауважень і пропозицій в мережі Інтернет;

23.11.16р – повторне повідомлення про оприлюднення у визначеному розробником друкованому засобі;

16.02.17 р. – винесення на розгляд Токмацької міської ради проекту регуляторного акту з

розглянутими зауваженнями та пропозиціями;

24.02.17 р. – оприлюднення регуляторного акту.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

 

Міський голова                                                                        І.В. Котелевський