Друк

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину 17.11

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять перша сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

17 листопада 2016 р.                                                                            № 25

 

Про  затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки 

та передачу її у власність громадянину

 

Керуючись ст. ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації громадянами України – військовослужбовцями Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та інших військових формувань, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України, їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок із земель комунальної власності, враховуючи ініціативу Уряду України щодо забезпечення учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками, на підставі  розглянутої заяви громадянина, особи, яка безпосередньо брала участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, наданого проекту землеустрою, погодженого відповідно до вимог ст. 186-1 Земельного кодексу України, Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,3580 га по вул. Нєкрасова, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення) громадянину Горенку Олегу Романовичу та передати зазначену земельну ділянку у власність згідно з додатком.

2. Вилучити земельну ділянку загальною площею 1,3580 га із земель Токмацької міської ради.

3. При виникненні спірних питань по землекористуванню державна реєстрація  права власності на нерухоме майно припиняється до їх усунення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                      І.В. Котелевський

Вкладення:
Скачати цей файл (Власн_сть Додаток ПВ.doc)Власн_сть Додаток ПВ.doc[ ]30 Кб