Друк

Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради 17.11

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять перша сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

17 листопада 2016 р.                                                                № 26

 

Про внесення змін до рішення

Токмацької міської ради

 

Керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25,  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, розглянувши звернення громадянки Кашеверової М.Г., з метою приведення у відповідність рішення міської ради, Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Внести зміни до рішення Токмацької міської ради № 34 від 18.08.2016 «Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою», виклавши пункт 9 у наступній редакції:

    «9. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0610 га по вул. Нова, 17, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Кашеверовій Марині Григорівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Нова, 17, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.».

     2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                І.В. Котелевський