Друк

Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок 17.11

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять перша сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

17 листопада 2016 р.                                                                            № 22

 

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 122, 123, ч. 2 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутого клопотання громадянки Фатєєвої Г.Є. від 02.11.2016, наданих документів та матеріалів, Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

            1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), з метою обслуговування гаража, орієнтовною площею 0,0043 га в кооперативі «Світлофор», район Зеленгоспу, гараж № 110, громадянці Фатєєвій Галині Євгеніївні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Перемоги, 14/64, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.    

 

 

Міський голова                                                                           І.В. Котелевський