Друк

Про дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою 17.11

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять перша сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

17 листопада 2016 р.                                                                                 № 21 

 

Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою

 

       Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, ч. 2, ч. 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих заяв, наданих технічних матеріалів та  документів, Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

                   1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0637 га по вул. Гастело, 23, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Коган Аллі Валентинівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Центральна, 20/45, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
                   2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Городня, 240, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Сакун Ользі Василівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Городня, 240, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
                   3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Калинова, 40, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Заболотських Вірі Сидорівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Калинова, 54, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
4. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Мостова, 49, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Калашнику Ігорю Григоровичу, який зареєстрований за адресою:  м. Мелітополь, вул. Б. Хмельницького, 56, гурт.,  з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
5. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Польова, 11, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Шмідт Лілії Володимирівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Польова, 11, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            6. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Вишнева, 44, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Давлад Ірині Іванівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Вишнева, 44, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність. 
            7. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Василя Вишиваного, 46, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Рудковій Оксані Миколаївні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 46, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність. 
            8. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0603 га по вул. 14 Вересня, 156, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Вертейку Сергію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою:  м. Токмак, вул. Привокзальна, 88, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність. 
            9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                 І.В. Котелевський