Друк

Про затвердження Положення про відділ у справах молоді та спорту Токмацької міської ради (в новій редакції) 17.11

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

         Двадцять перша          сесія             п’ятого             скликання

Р І Ш Е Н Н Я

17 листопада 2016р.                                                                                   № 11      

 

Про затвердження Положення про  відділ

у справах молоді та спорту Токмацької

міської ради (в новій редакції)

 

          Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з набуттям  чинності  Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» від 17.07.2015 року № 652 – YIII, а також зі зміною назви вулиці, з метою приведення Положення відділу у справах молоді та спорту Токмацької міської ради у відповідність,  Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

          1.   Затвердити Положення про відділ у справах молоді та спорту Токмацької міської ради  в новій редакції  ( додається).

          2.   Начальнику відділу у справах молоді та спорту Токмацької міської ради забезпечити проведення державної реєстрації Положення у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

          3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Токмацької міської ради від 02 серпня 2013 року № 3 «Про затвердження Положення про відділ у справах молоді та спорту Токмацької міської ради».

          4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регулярної політики.

 

Міський голова                                                                                  І.В. Котелевський

Вкладення:
Скачати цей файл (положення фк и спорт.doc)положення фк и спорт.doc[ ]67 Кб