Друк

Про затвердження Cтатуту Токмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Токмацької міської ради Запорізької області в новій редакції 22.12

     УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

         Двадцять   третя    сесія      сьомого       скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

22  грудня 2016 року                                                                         № 32  

 

Про затвердження Cтатуту Токмацької загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів № 1 Токмацької міської ради

Запорізької області в новій редакції

 

Керуючись ст. 25 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» від 17.07.2015 року № 652 – VІІІ, а також зі зміною назви вулиці, з метою приведення статутів навчальних закладів у відповідність, Токмацька міська рада

 ВИРIШИЛА:

 

 

1. Затвердити Cтатут Токмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Токмацької міської ради Запорізької області в новій редакції (додається).

2. Директору вищезазначеного закладу забезпечити проведення державної реєстрації статуту у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Токмацької міської ради від 18.11.2004 року № 10 «Про зміну назви спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів № 1 «Еврика» та затвердження Cтатуту навчального закладу у новій редакції»

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

 

Міський голова                                                                            І.В. Котелевський

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Статут ЗОШ  1.doc)Статут ЗОШ 1.doc[ ]297 Кб