Друк

Про затвердження Положення про фінансове управління Токмацької міської ради (нова редакція)

                                                                             УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

         Двадцять   третя    сесія      сьомого       скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

22  грудня 2016 року                                                                        № 15        

    

Про затвердження Положення про

фінансове управління Токмацької

міської ради (нова редакція)

 

Керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» від 17.07.2015 року № 652-VІІІ, враховуючи розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 19.05.2016 № 275 «Про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-VIII, з метою приведення Положення про фінансове управління Токмацької міської ради у відповідність, Токмацька міська рада

 ВИРІШИЛА:

 

 

1. Затвердити Положення про фінансове управління Токмацької міської ради в новій редакції (додається).

2. Начальнику фінансового управління Токмацької міської ради забезпечити проведення державної реєстрації Положення про фінансове управління Токмацької міської ради у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Визнати таким, що втратило чинність Положення про фінансове управління Токмацької міської ради, затверджене рішенням Токмацької міської ради від 09.11.2006 №7 «Про зміну назви фінансового управління виконкому Токмацької міської ради та затвердження Положення про фінансове управління Токмацької міської ради в новій редакції».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Токмацької міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності реформ, захисту прав громадян та з питань державної регуляторної політики.

 

 

Міський голова                                                                      І.В. Котелевський

 

Вкладення:
Скачати цей файл (РИШ Положення ФУ 20161.doc)РИШ Положення ФУ 20161.doc[ ]97 Кб