Друк

Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять третя сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

22 грудня 2016 р.                                                                              № 51 

 

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, ч. 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих клопотань громадян, а саме громадянки Чернявської Г.М. від 17.11.2016, громадянки Петренко К.М. від 01.12.2016, наданих документів та матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1700 га по вул. Л. Толстого (в районі будинку № 94), громадянці Чернявській Галині Михайлівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Л. Толстого, 94, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га по вул. Л. Толстого (район будинку № 104), громадянці Петренко Катерині Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Нова, 5, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.    

 

 

Міський голова                                                                                 І.В. Котелевський

Вкладення:
Скачати цей файл (Проекти землеустрою.doc)Проекти землеустрою.doc[ ]64 Кб