Друк

Про дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять третя сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

22 грудня 2016 р.                                                                           № 50 

 

Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою

 

       Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, ч. 2, ч. 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих заяв громадян, в тому числі особи, яка безпосередньо брала участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, наданих технічних матеріалів та  документів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

                   1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0583 га по вул. 14 Вересня, 136, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Шмальку Анатолію Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. 14 Вересня, 138, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Сонячна, 5, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Лебідь Альоні Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Володимирська, 21/36 та громадянину Лебідь Юрію Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Ковальська, 36/32, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Польова, 2, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Об’єдкіній Марії Степанівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Польова, 2 та громадянці Крамарчук Ганні Григорівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Польова, 2а, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
                   4. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0964 га по вул. Василя Вишиваного, 186, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Клименко Олені Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: м. Запоріжжя, вул. Магістральна, 96а/14, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
5. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Дружби, 265, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Беловій Ніні Павлівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Дружби, 265 та громадянину Пилипчуку Анатолію Євгеновичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Шевченка, 14/89, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            6. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Нєкрасова, 80, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Куцибалу Василю Романовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Нєкрасова, 80, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність. 
            7. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Армійська, 65, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Ігнатовій Наталії Сергіївні, яка зареєстрована за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 28/30, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність. 
            8. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0537 га по вул. Василя Вишиваного, 214, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Онопко Раїсі Василівні, яка зареєстрована за адресою: м. Молочанськ, вул. Чекистів, 61, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.
            9. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Л. Толстого, 94, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Чернявській Галині Михайлівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Л. Толстого, 94, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.
            10. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0461 га по вул. 14 Вересня, 538, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Савостьяновій Ніні Сергіївні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. 14 Вересня, 538, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.
            11. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0028 га по вул. Ковальська, гараж № 6, за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), громадянці Тищенко Юлії Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Ковальська, 42а/71, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.
            12. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0736 га по вул. Армійська, 63, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), громадянці Ігнатовій Наталії Павлівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Шевченка, 49/2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.
            13. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0868 га по вул. Гоголя, 57, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Куфліну Володимиру Васильовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Гоголя, 57, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.
            14. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                           І.В. Котелевський