Друк

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять третя сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

22 грудня 2016 р.                                                                        № 42 

 

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

 

Керуючись ст. ст. 12, 127, 128 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, розглянувши заяву Лукаша О.О., а також надані матеріали, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1683 га по вулиці Василя Вишиваного, 558 у місті Токмак, на якій розташовані об’єкти нерухомості, що належать Лукашу Олександру Олександровичу, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Управлінню комунальної власності:

2.1. Провести конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертних грошових оцінок вище зазначених земельних ділянок;

2.2. Забезпечити укладання договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

3. Лукашу Олександру Олександровичу укласти договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки у розмірі 10 відсотків вартості земельної ділянки, визначеної за нормативно грошовою оцінкою.  

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                  І.В. Котелевський