Друк

ПРО ЗВЕРНЕННЯ ДО ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЩОДО ВИДІЛЕННЯ КОШТІВ З ОБЛАСНОГО ЕКОЛОГІЧНОГО ФОНДУ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ СПОРУД ДЛЯ ЗБИРАННЯ ВОД ПОВЕРХНЕВОГО СТОКУ ВУЛ.. К. ЛІБКНЕХТА В 2020 РОЦІ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА 

      Сто друга      сесія       сьомого     скликання     

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

29 серпня  2019 року                                                                                  №1        

 

 

Про звернення до Запорізької обласної ради щодо виділення коштів з обласного екологічного фонду на реконструкцію споруд для збирання вод поверхневого стоку вул.. К. Лібкнехта в 2020 році

 

 

Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України "Про статус депутатів місцевих рад", з метою створення та забезпечення   сприятливих та комфортних умов для проживання в місті Токмак, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звернутися до Запорізької обласної ради щодо виділення коштів з обласного екологічного фонду на реконструкцію споруд для збирання вод поверхневого стоку вул.. К. Лібкнехта в 2020 році, (звернення додається).

2. Головному спеціалісту загального відділу виконавчого комітету Токмацької міської ради направити це рішення до Запорізької обласної ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста (міське господарство, торгівля, побутове обслуговування, підприємницька діяльність.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                              О.ЧУБ

 

 

 

Додаток  № 1

до рішення Токмацької міської ради

від 29 серпня 2019р. №1

 

Запорізька обласна рада

м. Запоріжжя, пр.. Соборний, 164, 69107

 

 

Місто Токмак розташоване вздовж річки Токмачка.  Рельєф місцевості утворено таким чином, що ливневі води з верхньої частини міста стікають до річки.

В наслідок розбудови міста в 60-70 р.р. минулого століття на території виробничого об’єднання «Південдизельмаш» були збудовані водовідвідні мережі з водоочисними спорудами.

На теперішній час власниками даного виробничого об’єднання очисні споруди ливневої каналізації та інші інженерні мережі, що проходили по території об’єднання зруйновано. Залишилась малопотужна частина ливневої каналізації, що проходить по території ТОВ «Перлина Запоріжжя», яка не в змозі в цілому забезпечити водовідведення дощових та снігових опадів з вулиці Карла Лібкнехта.

            Згідно діючого законодавства будувати ливневі каналізаційні споруди, якими передбачається скидання опадів до річки забороняється, необхідно передбачати очисні споруди.

В 2019 році за рахунок коштів виділених з обласного екологічного фонду на замовлення управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради було розроблено проектно - кошторисну документацію на реконструкцію споруд для збирання вод поверхневого стоку вулиці Карла Лібкнехта та отримано позитивний експертний звіт.

Враховуючи вищезазначене, з метою приведення вулиці Карла Лібкнехта до належного стану, просимо розглянути можливість виділення коштів на виконання  вищезазначеного заходу з обласного екологічного фонду в 2020 році.

 

 

Депутати Токмацької міської ради