Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Сто друга сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

29 серпня 2019 р.                                                                                                                №24

 

Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою

 

       Керуючись ст.ст. 12, 79-1, 83, 116, 122, 123, ч. 2, ч. 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих заяв громадян, наданих технічних матеріалів та  документів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

            1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Космічна, 34, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Хіорі Олександру Леонідовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Космічна, 34, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0609 га по вул. Зої Космодем’янської, 14 , за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Ковальчук Едуарду Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Зої Космодем’янської, 14, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

            3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Богдана Хмельницького, 28, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Одинець Віктору Володимировичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Богдана Хмельницького, 28 та громадянину Бойко Василю Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька обл., Токмацький р-н, с. Покровське, вул. Антипенка, 5, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            4. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Дружби, 40, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Коломицькому Сергію Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Дружби, 40, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            5. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Гришунова, 85, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Таран Антоніні Михайлівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Ломоносова, 32/50 та громадянину Калєннікову Сергію Михайловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька обл., м. Василівка, вул. Шевченко, 97/4, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

            6. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0498 га по вул. Дружби, 88, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), громадянину Голосієнко Володимиру Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька обл., Токмацький р-н, с. Козолугівка, вул. Першотравнева, 74, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Секретар міської ради                                                                                             О.ЧУБ