Друк

ПРО ПЕРЕДАЧУ У ВЛАСНІСТЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ГРОМАДЯНАМ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Сто друга сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

 29 серпня 2019 р.                                                    №27

 

Про передачу у власність земельних ділянок громадянам

Керуючись ст. ст. 12, 83, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» та на підставі  розглянутих заяв, наданої технічної документації із землеустрою та документів, що підтверджують розмір земельної ділянки, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати у власність земельні ділянки, які були раніше надані громадянам м. Токмак для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), ведення особистого селянського господарства, садівництва, індивідуального гаражного будівництва в межах норм, установлених Земельним кодексом України, на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та документів, що підтверджують розмір земельної ділянки, згідно з додатком.

2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 1 додатку до рішення Токмацької міської ради від 18.04.2013 року № 21 «Про передачу у власність земельних ділянок громадянам», стосовно надання у власність земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Дружби, 88 громадянці Чорній Вікторії Святославівні.

3. При виникненні спірних питань по землекористуванню державна реєстрація  права власності на нерухоме майно припиняється до їх усунення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Секретар міської ради                                                                                             О.ЧУБ

Вкладення:
Скачати цей файл (Власність ТД .Додаток (2).doc)Власність ТД .Додаток (2).doc[ ]50 Кб