Друк

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПЕРЕЛІКУ ОБ’ЄКТІВ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МІСТА ТОКМАК, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ В 2019 РОЦІ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Сто друга  сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

29 серпня 2019 р.                                                                    № 16

 

Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Токмак, що підлягають приватизації в 2019 році

 

          Згідно ст. 10, ч. 4 ст. 11 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку міста Токмак, подальшого поглиблення ринкових відносин, виконання завдань по надходженню коштів до бюджету міста, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Токмацької міської ради від 30.05.2019 №16 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Токмак, що підлягають приватизації в 2019 році», а саме додати до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Токмак, які підлягають приватизації в 2019 році об’єкт нерухомості зазначений в  додатку 1 до цього рішення.

1.1. Управлінню комунальної власності Токмацької міської ради здійснити  підготовку до приватизації об’єктів, зазначених в додатку 1 до цього рішення.

2. У разі виникнення розбіжностей між площею приміщення, зазначеною в цьому рішенні, договорі оренди та у технічній документації, у тому числі пов'язаних з розподілом місць загального користування, остаточними вважаються дані, зазначені в технічній документації.

3. Прийняти рішення про приватизацію об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Токмак, згідно додатку 2 цього рішення.

4. Доручити управлінню комунальної власності Токмацької міської ради укласти договори купівлі-продажу на об’єкти нерухомості, зазначені в додатках 1 та 2 до цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію ради  з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Секретар міської ради                                                                                             О.ЧУБ

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення  Токмацької  міської ради

від 29 серпня 2019 р. №  16

 

Перелік

об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Токмак, що підлягають приватизації

Об'єкти малої приватизації 
комунальної власності територіальної громади міста Токмак, які підлягають приватизації шляхом викупу

 

№ п/п

назва об’єкта

адреса об’єкта

площа, кв.м.

примітки

1

2

3

4

5

 

1

Нежитлова будівля

(орендар Гуменюк К.В.)

м. Токмак,

вул. Центральна, 55З

478,20

 

2

Нежитлові будівлі:                   .

нежитлова будівля,

гараж,

склад,

гараж, паркан, ганок

(орендар Скоробогатов О.С.)

 

м. Токмак,

вул. 14 Вересня, 486-Б

      213,80:

     130,80

       57,80

        25,20