Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Сто друга сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

29 серпня 2019 р.                                                                 №22

  

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123,  ч. ч.  2, 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих клопотань, а саме громадянина Калантай М.М. від 26.07.2019 року, громадянина Морозкіна В.В. від 29.07.2019 року, громадянина Одинець В.В. від 02.08.2019 року, громадянина Бойко В.П. від 02.08.2019 року, громадянина Саввон В.Ю. та громадянки Саввон І.В. від 19.07.2019 року, громадянина Воронюк О.М. від 12.07.2019 року, громадянина Попова С.П. від 22.07.2019 року, наданих документів та графічних матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:  

            

            1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Паркова (район каналізаційної насосної станції), громадянину Калантай Миколі Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Володимирська, 35б/103, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3500 га по вул. Паркова (район каналізаційної насосної станції), громадянину Морозкіну Валентину Володимировичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 340, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,0715 га по вул. Богдана Хмельницького (район будинку № 28), громадянину Одинець Віктору Володимировичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Богдана Хмельницького, 28, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,0715 га по вул. Богдана Хмельницького (район будинку № 28), громадянину Бойко Василю Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька обл., Токмацький р-н, с. Покровське, вул. Антипенка, 5, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для іншої житлової забудови (землі житлової та громадської забудови), для обслуговування тамбуру, орієнтовною площею 0,0250 га по вул. Гоголя (район будинку № 132), громадянину Саввон Владиславу Юрійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Гоголя, 132/6 та громадянці Саввон Ірині Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Комарова, 24 , з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

            6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Франка, 8, громадянину Воронюк Олександру Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Ковальська, 34/83, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Миру (район будинку № 109), громадянину Попову Сергію Павловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька обл., Токмацький р-н, с. Покровське, вул. Котляревського, 38, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.   

 

             

Секретар міської ради                                                                                             О.ЧУБ