Друк

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ТА ДОПОВНЕНЬ ДО РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ №1 ВІД 03.05.2019 «ПРО ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ З ТЕПЛОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІСТА ТОКМАК»

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Сто четверта сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 26 вересня 2019 р.                                                                                 № 10

 

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради №1 від 03.05.2019 «Про ефективне використання ресурсів з теплозабезпечення  міста Токмак»

 

Керуючись статтею 25, п.п. 30 ч.1 статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи потреби населення та інших осіб в наданні якісних та безперебійних послуг з теплозабезпечення міста, розглянувши клопотання комунального підприємства «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради від 04.09.2019 №291, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Токмацької міської ради №1 від 03.05.2019 «Про ефективне використання ресурсів з теплозабезпечення  міста Токмак» доповнивши його пунктом 1.3. такого змісту:

«1.3. Не заперечувати щодо передачі з комунального підприємства «Токмак теплоенергія» Токмацької міської ради до комунального підприємства «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради дебіторської та кредиторської заборгованості, матеріалів, палива, інших активів.».

            2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                        Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ