Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Сто четверта сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

 26 вересня 2019 р.                                                                            № 25

 

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123,  ч. ч.  2, 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих клопотань, а саме громадянки Матвієць О.В. від 04.09.2019 року та громадянки Власенко Ю.О. від 05.09.2019 року, громадянина Макаринського М.Г. від 02.09.2019 року, громадянки Волощук Р.М. від 17.09.2019 року, громадянина Яковенко С.П. від 18.09.2019 року, наданих документів та графічних матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:  

            1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,0030 га по вул. Гоголя (район Зеленгоспу), громадянці Матвієць Олені Володимирівні, яка зареєстрована  за адресою: м. Токмак, вул. Шевченка, 48/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Гоголя (район Зеленгоспу), гараж № 23, громадянці Власенко Юлії Олегівні, яка зареєстрована  за адресою: м. Токмак, вул. Гоголя, 75/35, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,0010 га по вул. Нансена (район будинку № 20), громадянину Макаринському Миколі Григоровичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Шевченка, 53/4, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га по вул. Паркова (район  будинку № 144), громадянці Волощук Ріті Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Заводська, 35, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,0600 га на території садово-городницького товариства «Колективіст» по вул. Мічуріна, 37, громадянину Яковенко Станіславу Петровичу, який зареєстрований за адресою:  м. Токмак, вул. Володимирська, 35б/83, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.   

             

Міський голова                                                                                                 Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ