Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Сто четверта сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

 26 вересня 2019 р.                                                                    № 27

 

Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою

 

       Керуючись ст.ст. 12, 79-1, 83, 116, 122, 123, ч. 2, ч. 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих заяв громадян, наданих технічних матеріалів та  документів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

            1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0040 га по вул. Гоголя (район Зеленгоспу), гараж № 3, за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), громадянину Матвієць Володимиру Степановичу, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Шевченка, 48/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Городня, 16, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Рибалко Галині Павлівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Городня, 16 та громадянці Бєсєдіній Ганні Петрівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Городня, 16, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

            3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Василя Вишиваного, 88, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Бербек Анатолію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Кірова, 84/70, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

            4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                                   Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ